Ова е доминација – Некогаш чекаа половина век за титула, сега ја освоија без пораз

Еден од најстарите клубови во Европа ја збриша конкуренцијата и стаса од 20. јубилеен пехар во клупската историја со 26 победи и 8 нерешени дуели

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *