Ова е хакерот поради кој Манчестер сити е казнет од УЕФА (Фото)

Ако остане забраната за настап во ЛШ во следните две сезони, Руи Пинто ќе биде најзаслужен за тоа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *