Ова е посебен ден, понудата е поголема од стандардните 16 меча со зголемени квоти

Денешниот Супер тип во Sport Life на понудата нуди дури 17 различни средби на кои може да најдете зголемени квоти. Фудбалот доминира со 11 мечеви, интересно е дека има дури пет средби од хокејот, а тука е и финалето на тенискиот АТП турнир во Дубаи.

Данил Медведев кој успеа да го победи Новак Ѓоковиќ во полуфиналето, сега е фаворит за освојување на трофејот во дуелот со Рублев, во дуелот на двајца руски тенисери. За победа на Медведев квотата е 1.27 и тоа е намалата квота во овој Супер тип.

Од фудбалските возбудувања тука се зголемени квотите за победа на Манчестер сити против Њукасл, потоа за „кец“ на Челзи против Лидс, како и за триумф на Аталанта во пресметката со Удинезе.

Одличен е коефициентот за Баерн Минхен да ги освои трите бода на гостувањето кај Штутгарт, а ПСЖ е огромен фаворит на „Паркот на принцовите“ против Нант.

Од хокеј понудата, има мечеви од руското и шведското првенство, како и мечевите од најатрактивната НХЛ.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име тука

- Оглас -

Најнови вести