Ова е рекорд, квотите на денот во Sport Life се џиновски!

За трите предложени натпревари, вкупната квота е дури 37,2.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *