Ова го има само во НБА: Најлудата блокада за победа и камбек каков досега никогаш немало во плејофот (Видео)

Мајами по продолжениe го победи Бостон, а Денвер го направи неочекуваното.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *