Ова ретко се гледа: Ливерпул и Челзи имаат идентични резултати во првите пет кола

Не случајно се на делба на првото место во Премиер лигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *