Ова се 12-темина кои ќе се обидат да ја однесат Македонија на Евробаскетот!

Од 15.30 часот противник ни е Италија, победата би била одлична, но и пораз нема да биде трагедија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *