Ова се граничи со лудост – Дете од 13 години дебитираше за американски второлигаш

Аксел Кеи влезе во игра во 61. минута за Реал Монархс против Колорадо и е еден од најмладите играчи во историјата на фудбалот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *