Овие луѓе се хероите на Баерн, тие ги спасија Баварците од срамен пораз (Фото)

Додека имаше снег, Арминија доминираше, а по чистењето и топењето на снегот, сликата на теренот се смени во секоја смисла.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *