Овој фудбалер од Брегот на слоновата коска е ѕвезда на вечерта во ЛШ

Голгетерот на Ајакс на дебито даде 4 гола, подвиг каков што направил само уште Ван Бастен пред 29 години.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *