Озил и Колашинац се враќаат во составот на Арсенал за дуелот против Барнли

Дуото на Топчиите утре ќе му биде на располагање на тренерот Емери првпат по обидот за грабеж кој се случи пред дваесетина дена.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *