Нова магија во најава – Вардар подготвува бум со светска класа ракометари и нов дрим-тим за европска титула

Иако новостариот претседател на РК Вардар, Михајло Михајловски, најави дека клубот нема да има голем буџет, сепак во кулоарите се споменуваат варијанти кои ќе ги згреат срцата на вардарци.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *