Панатинаикос само глумеше дека му се игра, Зенит даде 112 поени, од плејофот извиси Валенсија

На рускиот тим му требаше победа и без проблем дојде до неа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *