Пандев беше фактор кога Арнаутовиќ беше маргиналец на клупа, но заедно го освоија највредниот клупски пехар

На 13 јуни пак ќе бидат ривали, третпат во последните две години, откако пред 11 години заедно славеа голем клупски успех.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *