Пандев не заборави да му честита на клубот со кој ги освои најзначајните титули

Еднаш Интерсита, засекогаш Интериста

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *