Пандев во разговор со навивачите: Размислувам за фудбалска пензија по Европското првенство

Капитенот на македонската репрезентација е на чет со симпатизерите на фудбалот, а вели дека сега е најважно да се одигра добро на шампионатот, по кој веројатно ќе ја заврши кариерата

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *