Паника на „Енфилд роуд“, Баерн може да го „украде“ Клоп во кое било време?

Во договорот на германскиот стратег со Ливерпул има интересна клаузула.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *