Панцерите со шпалир му го честитаа јубилејот на големиот Нојер (фото)

Во пријателскиот дуел против Летонија, голманот на Нојер по 100-ти пат застана пред голот на својата Германија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *