Партизан сака од Ватфорд да донесе талент кој пее навивачки песни за Црвена ѕвезда (Видео)

Се појави снимка која нема да им се допадне на Гробарите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *