Патриотски предлог ги предводи квотите на денот во Sport Life

Обложувалницата Sport Life за денеска подготви пет Квоти на денот со пријателски фудбалски мечеви, а за петте предлози во понудата, вкупната квота е 71.83.

„Во чело“ е квота од 2.60 дека Романија дома нема да загуби од Словенија, но и дека двете селекции ќе постигнат гол.

Потоа следува играта од еден до три гола во двете полувремиња на дуелот Црна Гора – Словачка. За ова, квотата е 2.25.

Најголема од петте квоти е за мечот Македонија – Финска. Доколку верувате во триумф на избраниците на Благоја Милевски, до додаток дека на средбата ќе паднат од два до пет гола, тогаш не се мислете, уплатете во Sport Life, ве чека квота од 2.95.

Португалија игра со Нигерија, а квотата од денот од 1.85 е дека Португалците ќе дадат барем еден гол во прво полувреме и два или повеќе голови на крајот на мечот.

Петтиот предлог со убава квота 2.25 е да одиграте на победа на Унгарија против Луксембург, со услов и во првото полувреме да падне гол.

- Оглас -

Најнови вести