Павар поради сонародникот Мбапе првпат почувстува пораз во ЛШ

Францускиот бек имаше перфектен учинок од 13 победи во исто толку настапи пред дуелот со Светците.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *