Педро во 90+3 ја завери победата на Рома за добивка од 3.500 евра во Ѓорче Петров

Вака се прави тоа - со четири убедливи победи до полни џебови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *