Пејачот Жељко Самарџиќ суди на Вимблдон?

Еден од линиските судии личи на популарниот пејач од Мостар.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *