Пенал-рулетот донесе сензационална елиминација на Баерн во Германскиот куп

Баварците неочекувано испаднаа во дуелот против второлигашот Холштајн Кил и ќе немаат можност за хет-трик во популарниот ДФБ покал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *