Пеналите го уништија европскиот сон на Хетафе, Интер и Манчестер јунајтед продолжуваат во ЕЛ како главни фаворити (Видео)

Италијанскиот тим победи со 2:0, но Шпанците утнаа пенал при резултат 1:0, а Црвените ѓаволи одиграа само ревијален реванш меч со ЛАСК

Слични вести...