Перес објасни зошто не успеал да го доведе Погба во Реал Мадрид

Многу сакаа да го видат на „Сантијаго Бернабеу“, но тоа едноставно било невозможна мисија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *