Пет Квоти на денот, вкупен коефициент 82.41 (Фото)

Богата вкупна квота од 82.41 ќе добиете доколку на ист тикет ги уплатите петте денешни Квоти на денот кои ги предлага Sport Life.

Првиот меч од петката носи квота 2.25, и тоа за победа на Јужна Африка над Есватини (поранешен Свазиленд), со тоа што треба да има и барем еден гол во првото полувреме.

За дуелот меѓу Романија и Холандија, квотата на денот е 2.50, а за да биде добитна, потребно е да победи Холандија и во двете полувремиња да има барем по еден гол.

Ако верувате дека и Австрија и Турција ќе постигнат гол во својот меѓусебен меч од осминафиналето на ЕП и дека ќе има погодок во двете полувремиња, искористете ја квотата од 2.60 која ја добивате за оваа комбинација во Sport Life.

Одлична квота од 2.30 како за играта дека во двете полувремиња ќе има од еден до три гола Sport Life нуди за средбата на Костарика со Парагвај.

За Бразил да ја победи Колумбија во дербито на Копа Америка во меч на кој ќе има гол во второто полувреме добивате квота од 2.45.

- Оглас -

Најнови вести