Пет одлични дуела со понуда која ви нуди одлична квота над 60

Петте понудени меча во Квотите на денот носат вкупен коефицинет од 62.69 доколку ги одиграте сите заедно на еден тикет.

Торино гостува кај Салернитана и тука се очекува гостинот да не загуби во меч на кој ќе има од 2 до 4 погодоци за да биде добитна квотата од 2.15.

АИК и Дегерфорс ќе играат во меч на кој се очекува да има погодоци на двете страни, а домаќинот ќе се израдува минимум двапати. Коефициентот за Т12+&ГГ е одличен и изнесува 2.40.

Нотингам форест треба да го искористи домашниот терен и да освои барем еден бод во дуелот со Барнли, на кој двете екипи се очекува да погодат најмалку по еднаш за добитна квота од 2.35.

Верона дома игра против Болоња во меч на кој треба да има меѓу еден до три погодоци во двете полувремиња. Квотата за оваа популарна игра е 2.20.

Гранада и Жирона треба да одиграат атрактивен и ефикасен меч кој ќе заврши ГГ3+, што носи примамлив коефициент од 2.35.

- Оглас -

Најнови вести