Петардите станаа стандард за Баерн и Ајнтрахт – Шампионот сигурно гази кон нова титула (Видео)

Третпат по ред еден тим постигнува пет гола на меѓусебните дуели, а вечерва Баварците беа порасположени и славеа со 5:2

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *