Петка за Надал во Монтреал

Шпанецот го декласира Данил Медведев во финалето со 6:3, 6:0 и ја освои рекордната 35-та титула на турнирите од Мастерс серијата 1000.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *