Петлите на Мурињо нема да дадат повеќе од три гола на скопската Арена

Во денешниот предлог-тикет доминираат натпревари од квалификациите во Лигата на Европа, но погледите ќе бидат свртени кон пресметката од Суперкупот во Будимпешта.

Слични вести...