Петте мундијалски Квоти на денот во Sport Life со вкупен коефициент од 64,6

Денешните пет предлози на Sport Life за Квотите на денот имаат вкупен коефициент од 64.6, а во понудата има четири натпревари од Светското првенство во фудбал.

Прв предлог е да одиграте дека Хрватска нема да загуби од Мароко, во дуелот кој почнува во 11 часот, но и дека двата тима ќе дадат гол. Оваа комбинација носи квота од 2.70.

За Германија – Јапонија има два предлози. Едниот е 1&2-4 со квота 2.40, а другата квота е 1.90 за играта дека ќе паднат барем три гола, од кои најмалку еден во првото полувреме.

За Шпанија – Костарика имате квота од 2.10 ако уплатите дека Шпанците ќе дадат од еден до три гола во двете полувремиња, а одлична квота од 2.50 ви се нуди за победа на Белгија над Канада, со тоа што голови треба да има во двете полувремиња.

- Оглас -

Најнови вести