Петте квоти на денот во Sport Life ви носат множење на уплатата со безмалку 70 (Фото)

Квотите на денот кои ги нуди Sport Life, содржат игри за пет фудбалски натпревари, а вкупната квота за петте предлози заедно е голема, 69.85.

За Лацио – АЗ Алкмар од Конференциската лига, предлогот е единица за победа на домашните, во комбинација со 2-5 гола на мечот. Оваа игра во Sport Life носи коефициент од 2.50.

Ако верувате дека на средбата Хадерсфилд – Бристол сити ќе има од еден до три гола во двете полувремиња, искористете ја квотата од 2.35.

Квота од 2.30 се нуди за ефикасна игра (макар еден гол во прво полувреме, и три или повеќе на крајот на мечот) на дуелот Рединг – Шефилд јунајтед.

Потоа следуваат двете пресметки од Лигата на шампионите.

Бенфика да даде гол(ови) во двете полувремиња против Бриж, е игра која ви носи квота 2.20.

За Челзи – Борусија Дортмунд, предложената квота е 2.35, и за да биде добитна, треба двата тима да дадат гол, и притоа да има гол(ови) во двете полувремиња.

- Оглас -

Најнови вести