Петтото место во Премиерлигата станува позиција која води во ЛШ, ќе се тркаат шест тима

Ако суспензијата на Манчестер сити остане, се отвора простор за други екипи да влезат во елитното европско натпреварување.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *