Пике и Гриeзман во паника си разменија сочни пцовки на „Камп ноу“ (Видео)

Стоперот на Барселона се жалеше дека не можат да ја задржат топката под контрола, а Гриезман се обиде да го смири, но конверзацијата заврши со навреди и потоа и со дебакл на Барселона.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *