Пике: Не сакам во друг клуб, ќе се пензионирам ако Куман ми каже да си заминам

За искусниот стопер постои само Барселона

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *