Пике официјално ставен на листата за мечот со ПСЖ, треба ли Куман да ризикува со него?

Столбот на одбраната на Барса се враќа на теренот, но по три месеци неиграње, дали може против Мбапе, Икарди и Кен?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *