Пике на „Камп ноу“ дојде со велосипед вреден 10.000 евра (Видео+фото)

Додека сите играчи на Барселона се појавија со скапите автомобили, дефанзивецот ги изненади сите и помина како „брз ветер“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *