Пирло: Одбив понуди од клубови од Англија и Серија А

Повеќе сакал да работи со младинскиот тим на Јувентус

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *