Пјаниќ го бакна трофејот и упати моќна порака до сите навивачи на Јувентус

Репрезентативецот на БиХ од следната сезона ќе игра за Барселона, но верува дека синоќа не го крена последниот трофеј во дресот на Старата дама

Слични вести...