Пјаниќ со мајсторска асистенција ги крена на нозе навивачите на Бешикташ (ВИДЕО)

Репрезентативецот на БиХ прекрасно асистираше за водство на својот нов тим

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *