По 258 дена чекање го кренаа шампионскиот трофеј, а потоа стигнаа до најлошиот резултат во последните пет години!

Навивачите на Бока јуниорс се израдуваа на драматичниот трофеј освоен пред најголемиот ривал Ривер плејт

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *