По 487 дена, Федерер повторно играше на гренслем и постави рекорд

Легендарниот Швајцарец одигра на врвно ниво.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *