По страшниот земјотрес во Загреб, навивачите на Динамо ги спасуваа бебињата од болниците (Фото)

Главниот град на Хрватска утрово беше погоден од силен земјотрес

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *