Победата над Турција ќе има двојна вредност за Лазаров и другарите

Првото место во квалификациите носи пласман на ЕП и привилегии при ждрепката за идните квалификациски циклуси.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *