Почетни состави: Барса атакува со триото Меси-Гриезман-Дембеле, Мбапе е нивната најголема закана

Францускиот првак без главниот адут Нејмар гостува на „Камп ноу“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *