Почетни состави: Чупо-Мотинг не е Левандовски, Нојер ќе има многу работа против Нејмар и Мбапе

Минатосезонските финалисти не играат со најсилните состави.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *