Почеток на јуни е таман за историја – Македонија и Косово ќе играат со публика во Скопје

Фудбалската федерација на Македонија објави дека полуфиналниот бараж-меч ќе се игра на почетокот на јуни на патот кон пласман на ЕП 2021.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *