Почина човекот што му ја спаси кариерата на Ибрахимовиќ

Да не беше тој, Златан можеби одамна ќе беше во пензија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *