Почна намалувањето плати во НБА-лигата: На Сиксерси им „откинаа“ 20 отсто

Кошаркарската асоцијација дозволи ваков потег по прекинот на првенството.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *